Mladi par Anđela i Miloš izgubili život pod ruševinama željezničke stanice – čekali su bebu
Na današnji dan prije godinu dana, 1. novembra 2024., Novi Sad je potresla nezapamćena tragedija kada se srušila nadstrešnica na Željezničkoj stanici, odnoseći živote 16 ljudi. Među nastradalima bili su i Anđela Ruman (20) i…









